CLASS A PROPERTIES
Your search results

10 krokov k predaju

1. PRVÝ KONTAKT

Sme realitný tím, pre ktorý je osobný prístup základom budovania nadštandardných vzťahov. Ten spájame s precíznosťou a znalosťou rozhodujúcich faktorov ovplyvňujúcich hodnotu nehnuteľností. Sme presvedčení, že oceníte túto kombináciu odbornosti a ľudského prístupu.

2. OSOBNÉ STRETNUTIE

Potrebujeme čo najlepšie porozumieť vašej situácii, možnostiam, prianiam a požiadavkám a detailne spoznať vašu nehnuteľnosť. Počas celého predajného procesu si tak budete istí, že ste na prvom mieste.

3. CENOVÁ ANALÝZA

Stanovenie objektívnej predajnej ceny je pre úspešný predaj rozhodujúce. Náš prepracovaný systém Market check vyhodnotí všetky faktory, ktoré hodnotu nehnuteľnosti ovplyvňujú. Výsledkom je cenová analýza vďaka ktorej určíme najvyššiu možnú predajnú cenu vašej nehnuteľnosti.

4. STRATÉGIA PREDAJA

Naše výborné predajné výsledky sú odrazom dôkladne premyslenej obchodno – marketingovej stratégie. Správne nastavená taktika, obchodnícke zručnosti a znalosť realitného prostredia sú faktory, vďaka ktorým získavame z predaja maximum.

5. STRATEGICKÝ MANAŽMENT

Neskrývame nič z toho, čo a akým spôsobom robíme. Radi s vami zdieľame každý krok, ktorým sa spoločne približujeme k cieľu.

6. ATRACTIVITY BOOST

Systém attractivity boost sme vyvinuli v spolupráci s interiérovými dizajnérmi a marketingovými špecialistami. Prostredníctvom neho vyzdvihneme svetlé stránky nehnuteľnosti, čím zvyšujeme jej trhovú hodnotu.

7. MARKETING MANAŽMENT

Správna emócia, načasovanie, zacielenie a tiež správny výber marketingového nástroja zaručia maximálne zviditeľnenie vašej nehnuteľnosti.

8. PREPOJENIE S KUPUJÚCIM

Z každej obhliadky urobíme zážitok. Potencionálneho kupujúceho prevedieme nehnuteľnosťou pričom vyzdvihneme všetky jej kvality tak, aby nadobudol pocit, že je to tá pravá.

9. LEGAL CHECK

Realitný obchod si vyžaduje vnímanie v súvislostiach, efektívne pravidlá kontroly a opatrenia pre zvýšenie transparentnosti a bezpečnosti. Jednotlivé fázy procesu podliehajú kontrole právnikov špecializujúcich sa na realitného právo.

10. FINALIZÁCIA OBCHODU

Zabezpečíme odovzdanie kľúčov, prehlásenie energií u dodávateľov či u správcu bytového domu, ale aj vyplnenie daňového priznania a omnoho viac.

Naša práca

Pracujeme, analyzujeme. Vyhodnocujeme, vylepšujeme. Neustála analýza realitného trhu a dát o našich predajoch v desiatkach miliónov eur nám ukazuje, čo funguje a čo nie.

1.500.000 €

najdrahšie predaná
nehnuteľnosť

70.000.000 +

eur v predaných
nehnuteľnostiach

7 %

priemerné navýšenie
predajných cien

13.000 +

hodín ušetrených
našim klientom

1.900 +

vybavených ciest
na úrady

2.000 +

zrealizovaných
obhliadok

ZAMERIAVAME SA NA DETAILY

Robíme všetko pre to, aby ste dostali za svoju nehnuteľnosť maximum, ktoré je realitný trh v danom čase ochotný zaplatiť. Často sa stáva, že očakávania našich klientov výrazne prekonáme.

Naši spokojní klienti

Realitný tím ČIERŤAŽSKÝ

Milan Čierťažský

FOUNDER / CEO ꓲ špecialista na hodnotu a predaj nehnuteľností

Oblasť realít predstavuje jeho vášeň a zároveň životný štýl. Milanovu povahu definuje na jednej strane precíznosť a neutíchajúca chuť po perfektných výsledkoch, na strane druhej empatia a snaha o pochopenie potrieb klientov či obchodných partnerov. Špecializuje sa na maximalizovanie hodnoty každej predávanej nehnuteľnosti.

Magazín

Kontaktujte nás

Ako vám môžeme pomôcť?

Zanechajte nám váš odkaz, my sa vám čoskoro ozveme.  +421 948 219 291
  info@ciertazsky.sk
  Prešovská 38B, 821 02 Bratislava
  Všetky obrázky a texty na tomto webe sú autorským dielom a majetkom spoločnosti CIERTAZSKY s.r.o. a jej partnerov.
  © 2024 realitný tím ČIERŤAŽSKÝ.

  Compare Listings