Náš tím

Naši klienti oceňujú, že ich nehnuteľnosti predávame v čase, ktorý je pre nich dôležitý a za maximálne trhové ceny. Sme rodinná firma a každý z nás je špecialista na určitú oblasť. To spolu vytvára dokonalú harmóniu.

Milan Čierťažský
Milan Čierťažský
CEO ꓲ špecialista na hodnotu a predaj nehnuteľnostíOblasť realít je jeho vášňou a zároveň životným štýlom. Jeho povahu definuje precíznosť a chuť po vždy perfektnom výsledku, na druhej strane empatia a snaha o pochopenie potrieb druhej strany. Špecializuje sa na maximalizovanie hodnoty každej predávanej nehnuteľnosti. Zároveň píše blog, školí a prednáša na konferenciách.
Michaela Čierťažská
Michaela Čierťažská
manažér kancelárie
Denisa Bobríková
Denisa Bobríková
špecialista na realitnú fotografiu
Michal Mesiarik
Michal Mesiarik
Michaela Čierťažská
Zuzana Jančošeková
Michaela Čierťažská
Martin Pagurko
Matúš Krnčok
Matúš Krnčok
špecialista na analýzu predaja
Matúš Krnčok
Finanční špecialisti
Čas pre seba a rodinu, komfortný priebeh, nadštandardná starostlivosť aj v náročných obdobiach a tie najlepšie produkty a podmienky z finančného trhu. Naši klienti sa vyjadrili, že práve toto sú hlavné benefity, ktoré získavajú spoluprácou s našimi špecialistami na financie a investície. Veríme, že každý by mal robiť to, v čom je dobrý. A naši finančníci nie sú dobrí, sú fantastickí.
Matúš Krnčok
Právni špecialisti
Našich klientov sa aktívne pýtame, čo je pre nich pri predaji nehnuteľnosti dôležité. A práve bezpečnosť obchodu je neustále na popredných miestach priorít. Väčšina ľudí si myslí, že kvalitnú zmluvu dokáže napísať ktokoľvek. Pravda je však taká, že iba špecialista so skúsenosťami pripraví zmluvu, ktorá zabezpečí maximálnu možnú ochranu.
Novinky zo sveta realít
Súhlasím so spracúvaním svojich osobných údajov pre marketingové účely.